O nas

EZ Learn.
Wybierz prostą drogę do angielskiego.

Od 20 lat pomagamy profesjonalistom skutecznie rozwijać kompetencje językowe.

W tym czasie byliśmy świadkami rewolucji technologicznej, która na zawsze zmieniła oblicze edukacji. Pojawił się Internet, który jest nieograniczonym źródłem materiałów wspomagających naukę, a mobilny dostęp do zasobów globalnej sieci zrewolucjonizował sposoby uczenia się. EZ Learn buduje mosty między tradycją a nowoczesnością łącząc najefektywniejsze metody nauczania oraz najskuteczniejsze narzędzia cyfrowe wspomagające naukę.

Proponujemy Blended Learning  – najlepsze połączenie tradycyjnych lekcji z e-learningiem i zajęciami on-line. Używając naszych aplikacji mobilnych będziesz chciał się uczyć gdziekolwiek jesteś i zapamiętasz słownictwo do 10 razy szybciej. Przyjedziemy do Ciebie, ale w lekcji możesz także uczestniczyć  z dowolnego miejsca na świecie.

Wiemy jak cenny jest Twój czas więc pomożemy Ci efektywnie wykorzystać każdą chwilę. Naprawdę możesz nauczyć się angielskiego łatwo i szybko. Sprawdź nas a będziesz zaskoczony swoimi postępami.

Metoda

Nie ma jednej metody skutecznej dla wszystkich.

Przygotujemy dla Ciebie Twoja własną.

EZ Learn.
Nowoczesna szkoła.

Zadbamy o to, aby zakres oraz metoda prowadzenia kursu były dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Korzystając z najnowszych osiągnięć metodyki, neurodydaktyki oraz informatyki pomożemy Ci w procesie nauki. Damy ci szansę na wykorzystanie najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Wykorzystasz najefektywniejsze dla Ciebie elementy wszystkich istniejących metod

Nie obiecujemy Ci cudów, nie wmawiamy, że będziesz mówić płynnie w dwa tygodnie, a zapamiętanie 1000 słówek zajmie Ci najwyżej 5 godzin. Jedyną skuteczną metodą nauczenia języka obcego jest… codzienna praktyka i kontakt z językiem. Oczywiście słówek trzeba się nauczyć , ale z nami będzie to przyjemne. Dzięki aplikacjom w Twoim telefonie będziesz chciał to robić w każdej wolnej chwil

Szkolenia

null

Szkolenia
In-Company

Szkolenia
In-Company

Dla pracowników firm.
Dowolny poziom (A1- C1).
Język biznesowy, specjalistyczny lub branżowy.
Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.

null

Szkolenia
VIP

Szkolenia
VIP

Dla kadry zarządzającej i kierownictwa firm.
Indywidualne zajęcia rozwijające konkretne kompetencje językowe.
Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych.
Prowadzi doświadczony trener i doradca językowy.

null

Szkolenia
Profi

Szkolenia
Profi

Dla profesjonalistów używających języka w pracy.
Dowolny poziom (A1-C1).
Język ogólny, biurowy i biznesowy
Grupy (2-4 osoby) lub indywidualnie.
Rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.

null

Szkolenia
Exam-Cram

Szkolenia
Exam-Cram

Dla dorosłych i starszej młodzieży.
Przygotowanie do egzaminów.
Matura, FCE, CAE, TOEIC, TOEFL
Oryginalne arkusze z egzaminacyjne.

Aplikacje

EZ Learn.
Wirtualna szkoła.

Rewolucja technologiczna zmieniła także sposoby uczenia. Dzisiaj dostęp do Internetu i urządzeń mobilnych jest stały i nieograniczony, co daje wiele możliwości uczenia się w dowolnym miejscu i czasie. EZ Learn buduje mosty pomiędzy tradycją a nowoczesnością łącząc doświadczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zapewniamy dostęp do bardzo skutecznych narzędzi wspomagających proces uczenia się w sposób szybki i przyjemny. Z nami będziesz chciał się uczyć, będziesz to robił chętnie i będziesz widział rezultaty swojej pracy.

null

Fiszkoteka

Fiszkoteka

Ucz się 10 razy szybciej i pamiętaj wszystko