Publikacje

EZ Learn.
Publikacje szkolne.

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę. W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę.W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę.W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę.W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę. W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie najlepsze wg nas narzędzia wspomagające naukę.

W ostatnich latach byliśmy świadkami rewolucji technologicznej, która na zawsze zmieniła oblicze edukacji. Pojawił się Internet, który jest nieograniczonym źródłem materiałów wspomagających naukę, a mobilny dostęp do zasobów globalnej sieci zrewolucjonizował sposoby uczenia się. EZ Learn buduje mosty między tradycją a nowoczesnością łącząc najefektywniejsze metody nauczania oraz najskuteczniejsze narzędzia cyfrowe wspomagające naukę.

Fiszkoteka

Nie trać czasu na powtarzanie słów które już znasz – skup się na tych których nie znasz – oszczędzisz do 90% czasu, a i tak pamiętać będziesz prawie wszystkie.

Możesz też pobrać mp3 ze słownictwem do słuchania np. w czasie jazdy samochodem albo pdf z listą trudnych słówek. Aplikacja mobilna na smartfony pracująca także w trybie off-line (bez polaczenia z Internetem) oraz witryna internetowa

Supermemo

„Zapomnij o zapominaniu” – prekursor narzędzi wspomaganego komputerowo zapamiętywania wiedzy, autorstwa dwóch polskich naukowcow-wizjonerow1 zajmujących się badaniami nad mózgiem. Opracowana przez nich metoda pozwala zapamiętywać do 10 razy więcej w tym samym czasie i od trzydziestu lat jest wzorem do naśladowania dla następców.

Do dyspozycji setki multimedialnych baz danych ze słownictwem do wielu języków oraz do innych przedmiotów wymagających pamięciowego opanowania materiału. Aplikacja mobilna i witryna internetowa

Olive Green

Jesteś wzrokowcem ? Wolisz gdy coś się dzieje ?
Wybierz wielokrotnie nagradzany a stworzony w Supermemo unikalny kurs angielskiego oparty o trzy-godzinny pełnowymiarowy fabularny film akcji wykorzystujący legendarny algorytm.

Tryb oglądania, nauki i powtarzania i wiele różnorodnych ćwiczeń na poziomach od A1 do C1. Aplikacja na smartfony (także offline) i witryna.

FluentU

Jesteś niecierpliwy? Ucz się języka oglądając filmiki. Wszystkie opatrzone napisami i listą słownictwa z wymową i mechanizmem automatycznych powtórek.

Setki sfilmowanych prawdziwych sytuacji, wiadomości ze świata, śmieszne reklamy i klipy muzyczne w jednym miejscu i dostępne na smartfonie. Wyszukuj to co Cię interesuje według tematu, poziomu zaawansowania i rodzaju, lub zdaj się na wybór algorytmu. Aplikacja mobilna off-line i witryna internetowa

Rosetta Stone

Niekwestionowany światowy lider w komputerowo wspomaganej nauce języków – zanurz się w języku i ucz się intuicyjnie jak dziecko. Ponad 200 godzin materiału video i audio oraz unikalna opatentowana technologia rozpoznawania  głosu idealna do trenowania wymowy.

Nauka oparta na intuicyjnym powiązaniu brzmienia słów z ich obrazami (bez tłumaczenia) oraz trenowanie mówienia od pierwszej lekcji i  przynosi zaskakujące rezultaty. Aplikacja na smartfony i PC (off-line) oraz witryna internetowa.

Cisco Webex

Profesjonalna platforma do organizacji zdalnych spotkań i konferencji, idealna do prowadzenia lekcji on-line.
Skype to za mało. Webex umożliwia udostępnianie w trakcje lekcji dowolnych dokumentów oraz umożliwia opatrywanie ich wymaganymi komentarzami  i rysunkami .

Jest także wirtualna tablica do tworzenia i zapisywania notatek ad-hoc. Webex pozwala również przesyłać do uczestników dźwięk i obraz (real-time streaming). Całość sesji może być nagrywana i udostępniona po lekcji wraz ze wszystkimi materiałami do ponownego wykorzystania. Aplikacja mobilna i witryna