fbpx

Ilość miejsc na platformie EZ Talkers jest ograniczona.

Zacznij mówić płynnie po angielsku i zwiększ swoje zarobki nawet o 50%, dzięki naszej platformie konwersacyjnej!

Oferta tylko dla osób, które brały udział w webinarze.

Cześć! Nazywam się Katarzyna Szyper i od ponad 20 lat pomagam specjalistom, pracownikom oraz osobom rozwijającym swoje biznesy, komunikować się swobodnie w języku angielskim.

W dzisiejszych czasach, samo rozumienie wypowiedzi oraz umiejętność pisania często nie wystarcza, zwłaszcza gdy rozwijasz karierę zawodową lub prowadzisz międzynarodowy biznes.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do prezentacji, targów, używasz angielskiego w codziennej pracy, czy współpracujesz z międzynarodowym zespołem…

Płynna i swobodna komunikacja jest kluczowa, aby odnieść sukces!

Masz podobny problem?

Jakie mogą być skutki dla Ciebie, jeśli teraz nic z tym nie zrobisz?

Wyobraź sobie, że...

Jeśli interesują Cię takie rezultaty, to
mam dla Ciebie coś SPECJALNEGO!

Za ułamek ceny kursu czy lekcji prywatnych otrzymasz…

DOSTĘP DO PLATFORMY I SPOŁECZNOŚCI
EZ TALKERS, A RAZEM Z NIM:

Codzienne konwersacje grupowe z doświadczonymi lektorami – rozwijaj swoje umiejętności mówienia w praktycznych sytuacjach biznesowych i prywatnych.

Virtual EZ Teacher (ChatGPT) czyli wirtualny nauczyciel dostępny 24/7 – używaj go aby przetłumaczyć, sprawdzić czy poprawić Twoją pracę. Nie tylko poprawi Ci błędy, ale także wyjasni je i rozwieje Twoje watpliwości.

Kurs skutecznej nauki – naucz się efektywnych metod nauki i doskonalenia języka angielskiego i przez 9 tygodni zbuduj swój własny system skutecznej nauki.

Specjalistyczne kursy na temat wymowy, słownictwa i gramatyki – skup się na obszarach, które są kluczowe dla Twojej komunikacji zawodowej.

Codzienne „pigułki angielskiego” – krótkie, interesujące materiały i ciekawostki językowe, które pomogą Ci utrwalić i poszerzyć wiedzę.

Wyzwania językowe – aktywnie uczestnicz w ćwiczeniach mówienia i odbieraj feedback od innych uczestników.

Dostęp 24/7 do nagrań szkoleń i archiwum materiałów – elastyczna nauka, dostosowana do Twojego harmonogramu.

Profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów językowych – szybkie i rzetelne odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące angielskiego.

Sprawdzone metody nauki, które uczą efektywnego przyswajania materiału – oszczędzaj czas i energię na procesie nauki.

Wsparcie ze strony zweryfikowanych użytkowników – w EZ Talkers unikasz spamu i utrzymujesz kontakt z osobami o podobnych celach językowych.

Platforma komunikacyjna oparta na Discord – nowoczesne narzędzie do komunikacji głosowej, wolne od rozpraszaczy i reklam.

1️⃣ Bonus nr 1: Kurs „EZ Grammar” – składający się z 6 webinarów, które pomogą Ci odświeżyć i usystematyzować wiedzę z zakresu angielskiej gramatyki. Dzięki temu będziesz się czuć pewniej podczas rozmów i pisania.

2️⃣ Bonus nr 2: Kurs „EZ Accent”  – Naucz się poprawnej wymowy, akcentu oraz intonacji, dzięki czemu Twoja komunikacja w języku angielskim stanie się jeszcze bardziej płynna i przekonująca.

3️⃣ Bonus nr 3: Kurs „EZ Words” – Naucz się rozpoznawać i tworzyć różne części mowy po angielsku, co mocno rozwinie Twój zasób słownictwa i pomoże Ci w swobodnej komunikacji

Wszystkie te elementy otrzymujesz za UŁAMEK ceny prywatnych konsultacji, czy kursu online, ale są 2 haczyki…

1.

Z uwagi na to, że każdym uczestnikiem opiekujemy się na najwyższym poziomie, dostępnych jest 
tylko 50 miejsc dla nowych osób 

2.

Możesz dołączyć TYLKO do dnia
14 kwietnia 2024 r. ponieważ kolejne  wznowienie zapisów planujemy dopiero za kilka miesięcy

Dlatego nie czekaj dłużej!
Wybierz jeden z 3 promocyjnych pakietów i zacznij mówić po angielsku płynnie i bez stresu!

PAKIET SUBSKRYPCYJNY

Start: 15 kwietnia 2024 r.

Regularna cena:

PROMOCYJNA CENA
PŁATNOŚĆ MIESIĘCZNA
(oszczędzasz 4244 zł
przy 3 miesiącach dostępu)

PAKIET KWARTALNY

Start: 15 kwietnia 2024 r.

Regularna cena:

PROMOCYJNA CENA
PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA
(oszczędzasz 4288 zł
przy 3 miesiącach dostępu)

PAKIET VIP
KWARTALNY

Start: 15 kwietnia 2024 r.

Regularna cena:

PROMOCYJNA CENA
PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA
(oszczędzasz 4985 zł
przy 3 miesiącach dostępu)

Zostało 7 miejsc

(ilość wolnych miejsc drastycznie spada)

Opinie uczestników

Podsumowując...

Dzięki naszej platformie, skrócisz i ułatwisz sobie ścieżkę z punktu A do punktu B.

TERAZ

(bez dostępu do platformy)

WKRÓTCE

(z dostępem do platformy)

Czy istnieje inna droga?

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK, jednak weź pod uwagę, że..

Nigdzie nie znajdziesz tylu chętnych do wspólnej nauki i ćwiczeń. Każdy uczestnik platformy jest zweryfikowany i pojawia się tylko w jednym celu, którym jest nauka płynnego angielskiego. EZ Talkers, to jedyna taka platforma konwersacyjna w Polsce!

Wydasz dodatkowe pieniądze na lekcje uzupełniające wiedzę. W naszym programie, wraz z dostępem do platformy otrzymasz dostęp do 9 szkoleń na żywo on-line oraz całego archiwum szkoleń, które jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy na temat samego języka angielskiego, jak i sposobów skutecznej nauki.

Nie trać czasu i pieniędzy na nieskuteczne metody…

po prostu ZACZNIJ MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

Jak wygląda platforma EZ Talkers od środka?

Czego dodatkowo nauczysz się w ciągu najbliższych 9 tygodni?

W pierwszym tygodniu pomogę Ci ustalić, dlaczego po tylu latach nauki dalej nie umiesz mówić płynnie po angielsku. Wskażemy najczęstsze błędy w nauce języka i jak ich unikać. Pokażę Ci dlaczego polski system edukacji jest tak nieskuteczny – ponieważ działa wbrew naszemu mózgowi i zamiast wspierać proces uczenia blokuje go. Powiem Ci jak dobierać materiały oraz jak ważne sa regularne ćwiczenia.

Pokażę Ci także, co jest najistotniejsze w procesie nauki – wprowadzę Cię w tematy, które później będziemy rozwijać w kolejnych tygodniach – m.in. jak zbudować system skutecznej nauki? Co i jak ćwiczyć, by był rezultat. Zaproponuje Ci także dziennik aktywności na 30 dni do samodzielnego wykorzystania.

W tym tygodniu nauczysz się wyznaczać cel językowy. Dowiesz się jak wyznaczyć cel metodą SMART, jak ustalać mądrze długoterminowe i krótkoterminowe cele językowe i jak je weryfikować. Przedstawię ci rodzaje celów i co z tego wynika, czyli jak one wpłyną na twoje codzienne ćwiczenia i metodę nauki. Na zakończenie tygodnia będziesz umiał wyznaczyć swój własny cel językowy i będziesz wiedział, jak go osiągnąć.

To jest bardzo ważny moduł o tym, czym jest motywacja w nauce języków.  Powiem Ci jak wykorzystać swój zapał i nie zniechęcić się zbyt szybko. Powiem Ci jak ważny jest wybór materiałów na zajęcia i jak pracować z treściami, które Cię interesują. Pokażę, jak celebrować drobne sukcesy i komu potrzebna jest grywalizacja. Podam Ci kilka kilka pomysłów na motywację do nauki języka. Ale sama motywacja to za mało – to tylko iskra, która roznieca zapał do nauki. Żeby nie przygasł trzeba zbudować nawyk. Pokażę Ci jak skutecznie budować nawyk i doprowadzić do tego, że kontakt z angielskim będzie dla Ciebie tak naturalny jak mycie zębów.

W tym tygodniu zdradzę Ci największy sekret nauki języków – jest nim praktyka i regularność ćwiczeń. Mówienie w języku obcym to UMIEJETNOŚĆ,  a nie wiedza, tego się nie da raz dowiedzieć i już umieć na zawsze. Mówienie to umiejętność, która zdobywa się regularnymi ćwiczeniami. W tej kwestii nauka języka jest jak sport – osiągniesz wyniki tylko jeśli będziesz codziennie ćwiczył. Regularność kontaktu z językiem wpływa na zapamiętywanie słówek i zwrotów, na rozumienie ze słuchu i na płynność mówienia. Pokażę Ci jak możesz sobie zapewnić regularny kontakt z językiem w sposób przyjemny i efektywny.

W tym tygodniu poznasz siebie. Dowiesz się, co to są inteligencje wielorakie i jaki jest Twój styl uczenia. Pokażę Ci jak typ inteligencji i styl uczenia wpływają na metodę nauki języka.

Nauczę Cię jak dobrać metodę nauki najlepszą dla Ciebie. Po zakończeniu tego modułu będziesz umiał stworzyć Twoją idealną metodę nauki.

W tym tygodniu powiem czym jest imersja i jak ją osiągnąć bez wyjazdu za granicę. Imersja, czyli zanurzenie w języku jest kluczowym elementem nauki. Opowiem Ci, jak zasymulować otoczenie językiem żyjąc w Polsce, jak wykorzystywać oglądanie filmów/seriali i jak to robić mądrze, oraz czego i jak słuchać? Pokażę Ci sposoby, jak wykorzystać telefon i social media do nauki języka. Możesz zapewnić sobie regularny kontakt z językiem nawet nie mieszkając za granicą.

W tym tygodniu będzie o tym, jak zapamiętuje nasz mózg. Omówię tu procesy zapamiętywania, selekcji informacji oraz podam sposoby na wzmacnianie pamięci. Pokażę Ci, jak należy się uczyć, żeby było to skuteczne. Przekonam Cię, że najefektywniejsza jest nauka aktywna, pokażę piramidę nauki Dale’a i powiem jak tą wiedzę wykorzystać w praktyce.

W tym tygodniu skupimy się na rozwijaniu sprawności mówienia oraz ćwiczeniu wymowy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego nie umiem mówić?”. Pokażę Ci sposoby na przełamanie blokady językowej. Poznasz trzy kroki prowadzące do płynności oraz techniki rozwijające mówienie. Będziesz ćwiczyć pewność siebie w mówieniu, stosując min. metodę wysp. Nauczysz się także jak nie tłumaczyć z polskiego na angielski, tylko tworzyć zdania od razu po angielsku.

Pamiętaj, że rozwój płynności mówienia jest głównym celem całego programu i mam nadzieje, że znajdziesz tu dużo okazji do ćwiczenia właśnie tej sprawności.

Na zakończenie powiem Ci o tym jak uczyć się gramatyki. Odpowiem na pytanie „Czy gramatyka jest ważna?” oraz pokażę, jak znajomość struktur wpływa na umiejętność komunikacji. Zdradzę Ci, dlaczego ćwiczenia gramatyczne nie poprawiają płynności mówienia i pokażę jak uczyć się gramatyki w sposób funkcjonalny. Sprawdzimy, które konstrukcje warto znać, a o których możesz spokojnie zapomnieć.

Nadal zastanawiasz się, czy warto?

Zatrzymajmy się na moment…

❗ Koszt jednej lekcji prywatnej z lektorem na wysokim poziomie, to około 150 złotych.

Przyjmijmy standardowy model nauki, w którym chodzisz na regularne lekcje raz w tygodniu.

3 Miesiące uczęszczania na zajęcia kosztują Cię aż 1800 złotych!

❗ W dodatku nie zawsze będą to konwersacje, ponieważ wielu lektorów praktykuje jeszcze powtarzanie gramatyki i prace z nudnymi czytankami na swoich lekcjach, więc Twój czas nauki płynnej wymowy się wydłuży.

W przypadku korzystania EZ Talkers – niezależnie od tego, który rodzaj dostępu wybierzesz, masz:

MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA KONWERSACJI,
9 tygodnniowy KURS SKUTECZNEJ NAUKI,
oraz dostęp do PONAD 25 GODZIN materiałów edukacyjnych,
dzięki którym nareszcie dowiesz się jak uczyć się najskuteczniej!

Chcesz pokonać barierę i nauczyć się mówić płynnie SZYBCIEJ?

Zakładam, że bardzo Ci na tym zależy,
więc uczysz się 3 godziny w tygodniu.

✅ 2h angażujesz na konwersacje
✅ 1h uczysz się z udostępnionych materiałów online

Cena jest wręcz ŚMIESZNA. 😂

Przy najdroższej opcji wynosi TYLKO

19,36 zł ZA LEKCJĘ! 

To mniej niż obecnie kosztuje…
kawa i ciastko w kawiarni 😂

A wyobraź sobie, że odmawiasz sobie tej kawy i ciastka.
Korzystasz z platformy EZ Talkers

i rozwijasz poziom angielskiego do takiego stopnia, który daje Ci
pełną swobodę w komunikacji i pozwala zwiększyć zarobki!

Co wybierasz?

Gwarancja satysfakcji!

Moim celem jest pomóc Ci w przełamaniu bariery i osiągnięciu płynnej wymowy w języku angielskim.

Jeśli nasza współpraca okaże się w jakiś sposób nie satysfakcjonująca dla Ciebie, zwrócę Ci 100% zapłaconej kwoty. 

Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość mailową, a ja zwracam Ci pieniądze bez pytania o powód.
Masz na to 30 dni.

Korzystając z platformy nie ponosisz żadnego ryzyka. Możesz tylko zyskać.

Najczęstsze pytania

Start siódmej edycji zaplanowany jest na poniedziałek 15 kwietnia 2024, ale dostęp do platformy otrzymujesz od razu po zakupie.

Tak, jeśli w ciągu trzydziestu dni od startu platformy stwierdzisz, że to nie dla Ciebie.
Napisz do nas na adres biuro@ezlearn.pl i zwrócimy całą wpłaconą kwotę.

Tak, oczywiście. Zaznacz przy zamówieniu, że potrzebujesz fakturę, podaj NIP i dane firmy a fakturę otrzymasz mailem.

Do wyboru jest subskrypcja miesięczna, pakiet kwartalny i pakiet VIP.

Na webinarach tylko słuchasz i ewentualnie piszesz pytania, a na platformie możesz rozmawiać.

Webinary są zwykle darmowe tylko przez krótki czas po wydarzeniu. Dostęp do powtórek jest płatny.
Na platformie EZ Talkers korzystasz z tych zasobów 24/7 bez dodatkowych opłat! 

Nie, to znacznie więcej 🙂
Kursy online zwykle nie rozwijają umiejętności mówienia po angielsku.
Głównym celem platformy jest umożliwienie trenowania mówienia.
Dodatkowo wspólna praca z innymi uczestnikami poprawia motywację.
Oczywiście systematycznie będą pojawiać się zadania i materiały z języka angielskiego do oglądania, słuchania i czytania oraz wskazówki jak najefektywniej się uczyć, ale przede wszystkim masz możliwość trenowania płynności mówienia!

Platforma najlepiej sprawdzi się jeśli już znasz angielski co najmniej na poziomie B1, ale masz trudności ze swobodną rozmową po angielsku.
Jeśli jesteś zupełnie początkujący, napisz do nas i spróbujemy podpowiedzieć jak zacząć. W przypadku dużego zainteresowania pomyślimy o dostosowaniu platformy także dla początkujących.

To już koniec strony.
Jeśli tu jesteś, to znaczy, że dostęp do EZ Talkers
może wnieść sporo wartości do Twojego życia. 🙂

(Ilość miejsc na platformie ograniczona)

Koniec zapisów w momencie wyczerpania wolnych miejsc lub 14 kwietnia o godzinie 23:59