Czy wiesz, że profesjonaliści płynnie mówiący po angielsku zarabiają więcej?

Uczysz się od wielu lat i nadal obawiasz się rozmawiać?

W trakcie rozmowy brakuje Ci słów?

Masz wątpliwości, jakiego użyć czasu?

Nie wiesz, czy dobrze wymawiasz słowa?

Aby mówić płynie, trzeba w ogóle mówić!

Ale nie masz z kim trenować?

Na kursach trudno Ci dojść do głosu?

Prywatne lekcje są za drogie?

Czy da się coś z tym zrobić?

Otwieramy platformę konwersacyjną on-line
z 3 miesięcznym programem mentoringowym

ZACZNIJ MÓWIĆ PO ANGIELSKU

 

Za ułamek ceny kursu czy lekcji prywatnych otrzymasz:

Nieograniczone konwersacje grupowe lub indywidualne z innymi uczestnikami o dowolnych porach

Cotygodniowe konwersacje grupowe ze mną lub z innym lektorem o ustalonych godzinach.

Cotygodniowe webinary lub sesje pytań i odpowiedzi o ustalonych godzinach

Codzienne minimateriały i zadania językowe (Pigułki angielskiego)

Nagrania webinarów i archiwum materiałów dostępne 24/7

Wyjaśnienia problemów językowych i odpowiedzi na pytania

Wskazówki jak najefektywniej uczyć się języka

Wsparcie zweryfikowanych użytkowników

Platformę komunikacyjną opartą o Discorda (lidera w komunikacji głosowej)

Dostęp z dowolnego miejsca z telefonu i komputera

Kanały ogólne, tematyczne i prywatne.

Gwarancję zwrotu wpłaty na 30 dni jeśli się rozmyślisz.

Tematy cotygodniowych webinarów:

Tydzień 1: Najczęstsze błędy w nauce języka

W pierwszym tygodniu pomogę Ci ustalić, dlaczego po tylu latach nauki dalej nie umiesz mówić płynnie po angielsku. Wskażemy najczęstsze błędy w nauce języka i jak ich unikać. Pokażę Ci dlaczego polski system edukacji jest tak nieskuteczny – ponieważ działa wbrew naszemu mózgowi i zamiast wspierać proces uczenia blokuje go. Powiem Ci jak dobierać materiały oraz jak ważne sa regularne ćwiczenia.

Pokażę Ci także, co jest najistotniejsze w procesie nauki – wprowadzę Cię w tematy, które później będziemy rozwijać w kolejnych tygodniach – m.in. jak zbudować system skutecznej nauki? Co i jak ćwiczyć, by był rezultat. Zaproponuje Ci także dziennik aktywności na 30 dni do samodzielnego wykorzystania.

Tydzień 2: Ustalanie celów

W tym tygodniu nauczysz się wyznaczać cel językowy. Dowiesz się jak wyznaczyć cel metodą SMART, jak ustalać mądrze długoterminowe i krótkoterminowe cele językowe i jak je weryfikować. Przedstawię ci rodzaje celów i co z tego wynika, czyli jak one wpłyną na twoje codzienne ćwiczenia i metodę nauki. Na zakończenie tygodnia będziesz umiał wyznaczyć swój własny cel językowy i będziesz wiedział, jak go osiągnąć.

Tydzień 3: Praktyka i regularność

W tym tygodniu zdradzę Ci największy sekret nauki języków – jest nim praktyka i regularność ćwiczeń. Mówienie w języku obcym to UMIEJETNOŚĆ,  a nie wiedza, tego się nie da raz dowiedzieć i już umieć na zawsze. Mówienie to umiejętność, która zdobywa się regularnymi ćwiczeniami. W tej kwestii nauka języka jest jak sport – osiągniesz wyniki tylko jeśli będziesz codziennie ćwiczył. Regularność kontaktu z językiem wpływa na zapamiętywanie słówek i zwrotów, na rozumienie ze słuchu i na płynność mówienia. Pokażę Ci jak możesz sobie zapewnić regularny kontakt z językiem w sposób przyjemny i efektywny.

Tydzień 4: Motywacja i budowanie nawyku

To jest bardzo ważny moduł o tym, czym jest motywacja w nauce języków.  Powiem Ci jak wykorzystać swój zapał i nie zniechęcić się zbyt szybko. Powiem Ci jak ważny jest wybór materiałów na zajęcia i jak pracować z treściami, które Cię interesują. Pokażę, jak celebrować drobne sukcesy i komu potrzebna jest grywalizacja. Podam Ci kilka kilka pomysł na motywację do nauki języka. Ale sama motywacja to za mało – to tylko iskra, która roznieca zapał do nauki. Żeby nie przygasł trzeba zbudować nawyk. Pokażę Ci jak skutecznie budować nawyk i doprowadzić do tego, że kontakt z angielskim będzie dla Ciebie tak naturalny jak mycie zębów.

Tydzień 5: Idealna metoda nauki

W tym tygodniu poznasz siebie. Dowiesz się, co to są inteligencje wielorakie i jaki jest Twój styl uczenia. Pokażę Ci jak typ inteligencji i styl uczenia wpływają na metodę nauki języka.

Nauczę Cię jak dobrać metodę nauki najlepszą dla Ciebie. Po zakończeniu tego modułu będziesz umiał stworzyć Twoją idealną metodę nauki.

Tydzień 6: Jak zapamiętuje mózg

W tym tygodniu będzie o tym, jak zapamiętuje nasz mózg. Omówię tu procesy zapamiętywania, selekcji informacji oraz podam sposoby na wzmacnianie pamięci. Pokażę Ci, jak należy się uczyć, żeby było to skuteczne. Przekonam Cię, że najefektywniejsza jest nauka aktywna, pokażę piramidę nauki Dale’a i powiem jak tą wiedzę wykorzystać w praktyce.

Tydzień 7: Immersja - czym jest i jak ją osiągnąć

W tym tygodniu powiem czym jest immersja i jak ją osiągnąć bez wyjazdu za granicę. Imersja, czyli zanurzenie w języku jest kluczowym elementem nauki. Opowiem Ci, jak zasymulować otoczenie językiem żyjąc w Polsce, jak wykorzystywać oglądanie filmów/seriali i jak to robić mądrze, oraz czego i jak słuchać? Pokażę Ci sposoby, jak wykorzystać telefon i social media do nauki języka. Możesz zapewnić sobie regularny kontakt z językiem nawet nie mieszkając za granicą.

Tydzień 8: Poszerzanie słownictwa

Ten tydzień poświęcimy skutecznej nauce słownictwa. Powiem Ci jak uczyć się słów i zwrotów w kontekście, pokażę kilka technik wspomagających zapamiętywanie całych fraz. Powiem, jak i kiedy korzystać ze słownika, a także pokażę Ci kilka najlepszych słowników dwujęzycznych. Zaprezentuję Ci także bardzo skuteczną aplikację wspomagającą proces nauki słownictwa.

Tydzień 9: Rozumienie ze słuchu

W tym tygodniu powiem Ci, jak doskonalić rozumienie ze słuchu. Podpowiem czego i jak słuchać, by rozumieć, pokażę ćwiczenia, które Ci w tym pomogą. Bardzo istotnym elementem jest dobór treści do słuchania, dlatego podzielę się z Tobą kilkoma źródłami dobrych treści do słuchania. Powiem także jaka jest różnica między słuchaniem biernym a czynnym, ile treści powinieneś rozumieć i co zrobić, jeśli nie rozumiesz.

Tydzień 10: Trenowanie wymowy

Wymowa jest jednym z najważniejszych elementów komunikacji, to ona najczęściej odpowiada za problemy z byciem zrozumianym. Dlatego pokażę Ci różnice w systemach fonetycznych – musisz nauczyć się wymowy nowych dźwięków. Omówimy najczęstsze błędy w wymowie oraz powiem, jak ich unikać. Pokażę Ci jak ćwiczyć wymowę i gdzie sprawdzać, czy mówisz dobrze, oraz jak możesz wykorzystać do tego Twój telefon.

Tydzień 11: Poprawa płynności mówienia

W tym tygodniu skupimy się na rozwijaniu sprawności mówienia. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego nie umiem mówić?”. Pokażę Ci sposoby na przełamanie blokady językowej. Poznasz trzy kroki prowadzące do płynności oraz techniki rozwijające mówienie. Będziesz ćwiczyć pewność siebie w mówieniu, stosując min. metodę wysp. Nauczysz się także jak nie tłumaczyć z polskiego na angielski, tylko tworzyć zdania od razu po angielsku.

Pamiętaj, że rozwój płynności mówienia jest głównym celem całego programu i mam nadzieje, że znajdziesz tu dużo okazji do ćwiczenia właśnie tej sprawności.

Tydzień 12: Nauka gramatyki

Na zakończenie powiem Ci o tym jak uczyć się gramatyki. Odpowiem na pytanie „Czy gramatyka jest ważna?” oraz pokażę, jak znajomość struktur wpływa na umiejętność komunikacji. Zdradzę Ci, dlaczego ćwiczenia gramatyczne nie poprawiają płynności mówienia i pokażę jak uczyć się gramatyki w sposób funkcjonalny. Sprawdzimy, które konstrukcje warto znać, a o których możesz spokojnie zapomnieć.

Katarzyna Szyper

Katarzyna Szyper

Jestem trenerem języka angielskiego z dwudziestoletnim stażem.

Pomagam zabieganym profesjonalistom i ludziom biznesu mówić płynnie po angielsku.

Prowadzę zajęcia konwersacyjne, pokazuję, jak przełamać blokadę językową i jak ćwiczyć płynność wypowiedzi.

Prowadzę na LinkedIn profil poświęcony nauce angielskiego.
Został wyróżniony przez Forbes Women w nr 1/2021 oraz dwukrotnie w plebiscycie na Topowy Głos Polskiego LinkedIn.

Poniżej nagrania webinarów, na których dokładniej opisałam platformę.

Najczęstsze pytania

Kiedy otrzymam dostęp do platformy?

Start platformy planowany jest na połowę stycznia 2022.

Czy mam możliwość zwrotu?

Tak, jeśli w ciągu trzydziestu dni od startu platformy stwierdzisz, że to nie dla Ciebie.
Napisz do nas na adres biuro@ezlearn.pl i zwrócimy całą wpłaconą kwotę.

Czy otrzymam fakturę?

Tak, oczywiście. Zaznacz przy zamówieniu, że potrzebujesz fakturę, podaj NIP i dane firmy a fakturę otrzymasz mailem.

Czy płatność jest jednorazowa?

Oferujemy płatności kwartalne i roczne. W przedsprzedaży jest też możliwość płatności jednorazowej z dostępem bezterminowym.

Czy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Tak, możesz anulować subskrypcję przed terminem kolejnego odnowienia.
Lub nie opłacić kolejnego okresu jeśli kupiłeś dostęp przelewem jednorazowym.
Wtedy po upłynięciu okresu, na który kupiłeś dostęp, twoje konto zostanie zawieszone i nie będziesz mógł korzystać z platformy.

Czym to się różni od darmowych webinarów?

Na webinarach tylko słuchasz i ewentualnie piszesz pytania, a na platformie możesz rozmawiać.

Poza tym webinary są darmowe tylko przez krótki czas po wydarzeniu. Potem dostęp do powtórek jest płatny. Na platformie dostęp do powtórek webinarów jest nieograniczony.

Czy to będzie kolejny kurs online?

Nie, to znacznie więcej. Kursy online zwykle nie rozwijają umiejętności mówienia po angielsku. Głównym celem platformy jest umożliwienie trenowania mówienia. Dodatkowo wspólna praca z innymi uczestnikami poprawia motywację.
Oczywiście systematycznie będą pojawiać się zadania i materiały z języka angielskiego do oglądania, słuchania i czytania oraz wskazówki jak najefektywniej się uczyć, ale przede wszystkim będziesz mógł mówić.

Co jeśli jestem zupełnie początkujący?

Platforma najlepiej sprawdzi się jeśli już znasz angielski na poziomie B1-B2, ale masz trudności ze swobodną rozmową po angielsku.
Jeśli jesteś zupełnie początkujący, napisz do nas i spróbujemy podpowiedzieć jak zacząć. W przypadku dużego zainteresowania pomyślimy o dostosowaniu platformy także dla początkujących.

Dostęp na kwartał za 697 zł

Start październik 2022
497 zł za kwartał

Kwartalny dostęp do platformy konwersacyjnej na Discordzie

Bonus 1: e-book „Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego”

Dostęp bezterminowy za 1997 zł

Start październik 2022
997 zł bezterminowo

Bezterminowy dostęp do platformy konwersacyjnej na Discordzie

Bonus 1: e-book „Jak szybko i skutecznie nauczyć się angielskiego”

Bonus 2: zestaw e-booków „Jak działa angielski” cz.1 i cz. 2

Bonus 3: zestaw e-booków „Maile, spotkania i wystąpienia po angielsku”