fbpx

OFICJALNE OTWARCIE ZAPISÓW NA WYJĄTKOWE WYZWANIE ON-LINE:

Poczuj się pewniej na wakacjach i spotkaniach biznesowych, dzięki płynności w mówieniu po angielsku

Jak to zrobić?

Zapisz się na 30-dniowe wyzwanie on-line!

Startujemy: 6 Czerwca 2023 – godziny ustalimy podczas rozmowy telefonicznej.

Countdown

(ilość miejsc ograniczona)

Prowadząca: Katarzyna Szyper

Trener języka angielskiego z 20-letnim doświadczeniem.
Pomagam zabieganym specjalistom, pracownikom i ludziom biznesu komunikować się płynnie i swobodnie po angielsku.

O mnie

(Dla nowych osób)

Cześć,

nazywam się Katarzyna Szyper i jestem trenerem angielskiego od ponad 20 lat. Na co dzień pomagam przedsiębiorcom i specjalistom rozwiązywać problemy związane z lękiem, barierą i płynną wymową w języku angielskim.

Jestem również autorką szkoleń i e-booków, a w 2021 mój profil linked in został wyróżniony nagrodą Forbes Women w kategorii język angielski.

Dlaczego moi studenci osiągają takie wyniki? 

Stosujemy autorskie metody nauki w kameralnych grupach, które zamiast skupiać się na błędach – skupiają się na maksymalnym uproszczeniu komunikacji.

Oto kilka opinii moich studentów na temat naszej platformy konwersacyjnej EZ Talkers i wyników, które udaje się osiągać.

Zapisy na platformę są aktualnie zamknięte, jednak kilka osób zgłosiło się do mnie prywatnie z informacją, że znają angielski, rozumieją co mówią inni, ale sami mają jakąś blokadę.

Dlatego postanowiłam uruchomić czerwcowe wyzwanie, w którym Ty również możesz wziąć udział, jednak czasu na decyzję jest mało, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc.

Jeżeli chcesz:
✅ czuć się pewniej w rozmowach,
✅ usunąć barierę językową,
✅ pokonać strach przed „zagadaniem” po angielsku w dowolnej sprawie

– to wyzwanie jest dla Cebie.

Co będziemy robić?

Czego nie będziemy robić?

Zajęcia będą dla Ciebie okazją do ćwiczenia swobodnej rozmowy i prowadzenia luźnych konwersacji. Bez stresu i skupiania się na błędach. Pozwoli Ci to przełamać barierę i nabrać płynności w mówieniu. Jeśli interesuje Cię ten pomysł – wybierz swój pakiet i wyślij formularz.

Szczegóły ustalimy, kiedy będzie znana ilość chętnych. Dokładne dni i godziny są jeszcze do ustalenia – w zależności od Waszego zainteresowania.

Wybierz pakiet oraz ilość godzin, która Cię interesuje i zarezerwuj miejsce, zanim się skończą:

30-DNIOWE WYZWANIE PAKIET SILVER

CENA PROMOCYJNA:

(40zł / lekcja)

30-DNIOWE WYZWANIE PAKIET GOLD

CENA PROMOCYJNA:

(40 zł / lekcja)

BONUS!

Dołącz do wyzwania i otrzymaj szkolenie „Jak szybko nauczyć się mówić po angielsku” GRATIS! Oferta tylko dla ograniczonej liczby osób.

Najczęściej zadawane pytania

Wyzwanie trwa miesiąc, 4 lub 8 spotkań konwersacyjnych.

Konwersacje będą się odbywać na platformie Zoom. Jedyne, co potrzebujesz to dostęp do Internetu i urządzenie z mikrofonem.

Jeśli wykupisz dostęp do 4 godzin, to możesz je wykorzystać w ciągu dwóch tygodni przychodząc dwa razy w tygodniu.

Nie, żeby wziąć udział w wyzwaniu musisz być na poziomie komunikatywnym, czyli B1. Celem wyzwania jest przełamanie blokady i nabranie płynności w mówieniu, nie jest to typowy kurs językowy.

Tak, jeśli potrzebujesz fakturę wybierz odpowiednia opcję przy płatności i podaj dane do faktury. Dokument otrzymasz mailem.

Planujemy godziny popołudniowe, od 17:00. Jeśli interesują Cię inne godziny – skontaktuj się z nami. Jest możliwość ustalenia innych godzin konwersacji, jeśli zbierze się grupa chętnych.