fbpx

Ilość miejsc na platformie EZ Talkers ograniczona.

Czy wiesz, że profesjonaliści płynnie mówiący
po angielsku zarabiają nawet 2X więcej?

Pokonaj ograniczenia, tak jak wielu naszych kursantów.
Nabierz pewności siebie, rozwiń swoją karierę,
przełam blokadę i rozmawiaj płynnie po angielsku!

Cześć! Nazywam się Katarzyna Szyper i od ponad 20 lat pomagam specjalistom, pracownikom i ludziom biznesu,
swobodnie rozmawiać w języku angielskim. 

W dzisiejszych czasach, samo rozumienie wypowiedzi i umiejętność pisania, to bardzo często za mało.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na prezentację, targi, używasz angielskiego w pracy, czy komunikujesz się na co dzień z międzynarodowym zespołem…

Potrzebujesz swobodnej, płynnej komunikacji, aby ruszyć do przodu!

Masz podobny problem?

Jakie mogą być skutki, jeśli teraz nic z tym nie zrobisz?

Wyobraź sobie, że...

Jeśli interesują Cię takie rezultaty, to
mam dla Ciebie coś SPECJALNEGO!

Za ułamek ceny kursu czy lekcji prywatnych otrzymasz…

DOSTĘP DO PLATFORMY I SPOŁECZNOŚCI
EZ TALKERS, A RAZEM Z NIM:

✅ Nieograniczone konwersacje w języku angielskim z innymi uczestnikami. (Nie musisz się ograniczać do 1 godziny ćwiczeń tygodniowo. Dostęp do platformy masz 24h na dobę!)

✅ Cotygodniowe konwersacje grupowe pod okiem profesjonalnego lektora. (Rozwijasz się pod okiem specjalistów. Z tygodnia na tydzień zwiększasz swoją płynność w rozmowach, aż do osiągnięcia oczekiwanego przez Ciebie poziomu.)

Cotygodniowe szkolenia on-line oraz sesje pytań i odpowiedzi. (9-tygodniowy program szkoleniowy z późniejszym dostępem do nagrań.)

Codzienne „pigułki angielskiego” w formie mini-materiałów i zadań językowych. (Każdego dnia otrzymasz specjalnie zaprojektowaną „pigułkę” łatwo przyswajalnej wiedzy, aby jeszcze bardziej podkręcić Twoje umiejętności.)

Nagrania szkoleń i archiwum materiałów dostępne 24/7 (Nie masz czasu na oglądanie szkolenia na żywo? Wraz z dostępem do platformy masz dostęp do WSZYSTKICH materiałów wideo przez nas przygotowanych, ponad 15 godzin nagrań.)

Wyjaśnienia problemów językowych i odpowiedzi na pytania. (Masz problem, z którym sobie nie możesz poradzić? Jest jakaś kwestia, co do której masz wątpliwości? WYJAŚNIMY TO! Wystarczy, że napiszesz wiadomość na odpowiednim kanale.)

Sprawdzone metody, które sprawią, że Twoja nauka języka będzie bardziej efektywna. (Koniec z godzinami spędzonymi nad książkami i nagraniami. Dowiedz się jak w ciągu kilkunastu minut dziennie przyswoić i zapamiętać ogromne ilości materiałów.)

Wsparcie zweryfikowanych użytkowników. (Dołączając do platformy masz pewność, że rozmawiasz tylko z osobami, które biorą udział w programie. Dzięki temu unikniesz zbędnego SPAMU!)

Platformę komunikacyjną opartą o Discord. (Discord jest obecnie liderem w komunikacji głosowej. Dzięki osobnej platformie unikasz rozpraszaczy i reklam.)

Nielimitowany dostęp do kanałów ogólnych, prywatnych i tematycznych. (Rozmawiasz po angielsku z kim chcesz i o czym chcesz.)

Wszystkie te elementy otrzymujesz za UŁAMEK ceny prywatnych konsultacji, czy kursu online, ale są 2 haczyki…

1.

Z uwagi na to, że każdym uczestnikiem opiekujemy się na najwyższym poziomie. Dostępnych jest
TYLKO 200
miejsc dla nowych osób. 

2.

Możesz dołączyć TYLKO do dnia 5 Października 2022 r. Po tej dacie nie będzie takiej możliwości, ponieważ nie planujemy w tym roku wznowień zapisów.

Dlatego nie czekaj dłużej!
Wybierz jeden z 3 promocyjnych pakietów i zacznij mówić płynnie, bez obaw w języku angielskim!

Dostęp na 3 miesiące

Start: październik 2022 r.

Standardowa cena ponad:

PROMOCYJNA cena pakietu
(oszczędzasz ponad 800 zł)

(Tylko 147 zł miesięcznie)

Dostęp na 12 miesięcy

Start: październik 2022 r.

Standardowa cena za rok ponad:

PROMOCYJNA cena pakietu
(oszczędzasz ponad 1400 zł)

Dostęp BEZTERMINOWY

Start: październik 2022 r.

Standardowa cena lifetime ponad:

PROMOCYJNA cena lifetime
(ta opcja nie będzie już nigdy dostępna)

Na życzenie klientów uruchomiliśmy możliwość
płatności w subskrypcji miesięcznej.

Oferta przepadnie za:

(ta oferta jest dostępna tylko dla 200 PIERWSZYCH osób)

Opinie uczestników

Podsumowując...

Dzięki naszej platformie, skrócisz i ułatwisz sobie ścieżkę z punktu A do punktu B.

TERAZ

(bez dostępu do platformy)

WKRÓTCE

(z dostępem do platformy)

Czy istnieje inna droga?

OCZYWIŚCIE, ŻE TAK, jednak weź pod uwagę, że..

Wydasz sporo pieniędzy na lekcje 1:1 z lektorem.
Ucząc się w ten sposób, wydłużasz proces nauki płynnego angielskiego, ponieważ ćwiczysz rzadziej i tylko z jedną osobą. Interakcja z wieloma użytkownikami daje Ci więcej pewności siebie podczas przyszłych rozmów z nieznajomymi.

Nigdzie nie znajdziesz tylu chętnych do wspólnej nauki i ćwiczeń. Każdy uczestnik platformy jest zweryfikowany i pojawia się tylko w jednym celu, którym jest nauka płynnego angielskiego. EZ Talkers, to jedyna taka platforma konwersacyjna w Polsce!

Wydasz dodatkowe pieniądze na lekcje uzupełniające wiedzę. W naszym programie, wraz z dostępem do platformy otrzymasz dostęp do 9 szkoleń na żywo on-line oraz całego archiwum szkoleń, które jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy na temat samego języka angielskiego, jak i sposobów skutecznej nauki.

Nie trać czasu i pieniędzy na nieskuteczne metody…

po prostu ZACZNIJ MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

Jak wygląda platforma EZ Talkers od środka?

Czego dodatkowo nauczysz się w ciągu najbliższych 9 tygodni?

W pierwszym tygodniu pomogę Ci ustalić, dlaczego po tylu latach nauki dalej nie umiesz mówić płynnie po angielsku. Wskażemy najczęstsze błędy w nauce języka i jak ich unikać. Pokażę Ci dlaczego polski system edukacji jest tak nieskuteczny – ponieważ działa wbrew naszemu mózgowi i zamiast wspierać proces uczenia blokuje go. Powiem Ci jak dobierać materiały oraz jak ważne sa regularne ćwiczenia.

Pokażę Ci także, co jest najistotniejsze w procesie nauki – wprowadzę Cię w tematy, które później będziemy rozwijać w kolejnych tygodniach – m.in. jak zbudować system skutecznej nauki? Co i jak ćwiczyć, by był rezultat. Zaproponuje Ci także dziennik aktywności na 30 dni do samodzielnego wykorzystania.

W tym tygodniu nauczysz się wyznaczać cel językowy. Dowiesz się jak wyznaczyć cel metodą SMART, jak ustalać mądrze długoterminowe i krótkoterminowe cele językowe i jak je weryfikować. Przedstawię ci rodzaje celów i co z tego wynika, czyli jak one wpłyną na twoje codzienne ćwiczenia i metodę nauki. Na zakończenie tygodnia będziesz umiał wyznaczyć swój własny cel językowy i będziesz wiedział, jak go osiągnąć.

To jest bardzo ważny moduł o tym, czym jest motywacja w nauce języków.  Powiem Ci jak wykorzystać swój zapał i nie zniechęcić się zbyt szybko. Powiem Ci jak ważny jest wybór materiałów na zajęcia i jak pracować z treściami, które Cię interesują. Pokażę, jak celebrować drobne sukcesy i komu potrzebna jest grywalizacja. Podam Ci kilka kilka pomysłów na motywację do nauki języka. Ale sama motywacja to za mało – to tylko iskra, która roznieca zapał do nauki. Żeby nie przygasł trzeba zbudować nawyk. Pokażę Ci jak skutecznie budować nawyk i doprowadzić do tego, że kontakt z angielskim będzie dla Ciebie tak naturalny jak mycie zębów.

W tym tygodniu zdradzę Ci największy sekret nauki języków – jest nim praktyka i regularność ćwiczeń. Mówienie w języku obcym to UMIEJETNOŚĆ,  a nie wiedza, tego się nie da raz dowiedzieć i już umieć na zawsze. Mówienie to umiejętność, która zdobywa się regularnymi ćwiczeniami. W tej kwestii nauka języka jest jak sport – osiągniesz wyniki tylko jeśli będziesz codziennie ćwiczył. Regularność kontaktu z językiem wpływa na zapamiętywanie słówek i zwrotów, na rozumienie ze słuchu i na płynność mówienia. Pokażę Ci jak możesz sobie zapewnić regularny kontakt z językiem w sposób przyjemny i efektywny.

W tym tygodniu poznasz siebie. Dowiesz się, co to są inteligencje wielorakie i jaki jest Twój styl uczenia. Pokażę Ci jak typ inteligencji i styl uczenia wpływają na metodę nauki języka.

Nauczę Cię jak dobrać metodę nauki najlepszą dla Ciebie. Po zakończeniu tego modułu będziesz umiał stworzyć Twoją idealną metodę nauki.

W tym tygodniu powiem czym jest imersja i jak ją osiągnąć bez wyjazdu za granicę. Imersja, czyli zanurzenie w języku jest kluczowym elementem nauki. Opowiem Ci, jak zasymulować otoczenie językiem żyjąc w Polsce, jak wykorzystywać oglądanie filmów/seriali i jak to robić mądrze, oraz czego i jak słuchać? Pokażę Ci sposoby, jak wykorzystać telefon i social media do nauki języka. Możesz zapewnić sobie regularny kontakt z językiem nawet nie mieszkając za granicą.

W tym tygodniu będzie o tym, jak zapamiętuje nasz mózg. Omówię tu procesy zapamiętywania, selekcji informacji oraz podam sposoby na wzmacnianie pamięci. Pokażę Ci, jak należy się uczyć, żeby było to skuteczne. Przekonam Cię, że najefektywniejsza jest nauka aktywna, pokażę piramidę nauki Dale’a i powiem jak tą wiedzę wykorzystać w praktyce.

W tym tygodniu skupimy się na rozwijaniu sprawności mówienia oraz ćwiczeniu wymowy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego nie umiem mówić?”. Pokażę Ci sposoby na przełamanie blokady językowej. Poznasz trzy kroki prowadzące do płynności oraz techniki rozwijające mówienie. Będziesz ćwiczyć pewność siebie w mówieniu, stosując min. metodę wysp. Nauczysz się także jak nie tłumaczyć z polskiego na angielski, tylko tworzyć zdania od razu po angielsku.

Pamiętaj, że rozwój płynności mówienia jest głównym celem całego programu i mam nadzieje, że znajdziesz tu dużo okazji do ćwiczenia właśnie tej sprawności.

Na zakończenie powiem Ci o tym jak uczyć się gramatyki. Odpowiem na pytanie „Czy gramatyka jest ważna?” oraz pokażę, jak znajomość struktur wpływa na umiejętność komunikacji. Zdradzę Ci, dlaczego ćwiczenia gramatyczne nie poprawiają płynności mówienia i pokażę jak uczyć się gramatyki w sposób funkcjonalny. Sprawdzimy, które konstrukcje warto znać, a o których możesz spokojnie zapomnieć.

Nadal zastanawiasz się, czy warto?

Zatrzymajmy się na moment…

❗ Koszt jednej lekcji prywatnej z lektorem na wysokim poziomie, to około 150 złotych.

Przyjmijmy standardowy model nauki, w którym chodzisz na regularne lekcje raz w tygodniu.

3 Miesiące uczęszczania na zajęcia kosztują Cię aż 1800 złotych!

❗ W dodatku nie zawsze będą to konwersacje, ponieważ wielu lektorów praktykuje jeszcze powtarzanie gramatyki i prace z nudnymi czytankami na swoich lekcjach, więc Twój czas nauki płynnej wymowy się wydłuży.

W przypadku korzystania EZ Talkers – niezależnie od tego, który rodzaj dostępu wybierzesz, masz:

NIELIMITOWANĄ MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA KONWERSACJI,
9 szkoleń NA ŻYWO,
oraz dostęp do PONAD 15 GODZIN materiałów edukacyjnych,
dzięki którym nareszcie dowiesz się jak uczyć się najskuteczniej!

Chcesz pokonać barierę i nauczyć się mówić płynnie SZYBCIEJ?

Zakładam, że bardzo Ci na tym zależy,
więc uczysz się 3 godziny w tygodniu.

✅ 2h angażujesz na konwersacje
✅ 1h uczysz się z udostępnionych materiałów online

Cena jest wręcz ŚMIESZNA. 😂

Przy najdroższej, kwartalnej opcji wynosi TYLKO

13,80 zł ZA LEKCJĘ! 

To mniej niż obecnie kosztuje…
kawa i ciastko w kawiarni lub pół małej pizzy. 😂

A wyobraź sobie, że odmawiasz sobie tej kawy, ciastka lub pizzy. Korzystasz z platformy EZ Talkers
i rozwijasz poziom angielskiego do takiego stopnia, który daje Ci
pełną swobodę w komunikacji i pozwala zwiększyć zarobki!

Co wybierasz?

Gwarancja satysfakcji!

Moim celem jest pomóc Ci w przełamaniu bariery i osiągnięciu płynnej wymowy w języku angielskim.

Jeśli nasza współpraca okaże się w jakiś sposób nie satysfakcjonująca dla Ciebie, zwrócę Ci 100% zapłaconej kwoty. 

Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość mailową, a ja zwracam Ci pieniądze bez pytania o powód.
Masz na to 30 dni.

Korzystając z platformy nie ponosisz żadnego ryzyka. Możesz tylko zyskać.

Najczęstsze pytania

Start planowany jest na 10 października 2022 r.

Tak, jeśli w ciągu trzydziestu dni od startu platformy stwierdzisz, że to nie dla Ciebie.
Napisz do nas na adres biuro@ezlearn.pl i zwrócimy całą wpłaconą kwotę.

Tak, oczywiście. Zaznacz przy zamówieniu, że potrzebujesz fakturę, podaj NIP i dane firmy a fakturę otrzymasz mailem.

Oferujemy płatności kwartalne i roczne. W tej edycji jest też możliwość płatności jednorazowej z dostępem bezterminowym.

Na webinarach tylko słuchasz i ewentualnie piszesz pytania, a na platformie możesz rozmawiać.

Webinary są zwykle darmowe tylko przez krótki czas po wydarzeniu. Dostęp do powtórek jest płatny. Jeśli jednak masz dostęp do platformy EZ Talkers – korzystasz z tych zasobów 24/7 za DARMO! 

Nie, to znacznie więcej. Kursy online zwykle nie rozwijają umiejętności mówienia po angielsku. Głównym celem platformy jest umożliwienie trenowania mówienia. Dodatkowo wspólna praca z innymi uczestnikami poprawia motywację.
Oczywiście systematycznie będą pojawiać się zadania i materiały z języka angielskiego do oglądania, słuchania i czytania oraz wskazówki jak najefektywniej się uczyć, ale przede wszystkim masz możliwość trenowania płynności!

Platforma najlepiej sprawdzi się jeśli już znasz angielski na poziomie B1-B2, ale masz trudności ze swobodną rozmową po angielsku.
Jeśli jesteś zupełnie początkujący, napisz do nas i spróbujemy podpowiedzieć jak zacząć. W przypadku dużego zainteresowania pomyślimy o dostosowaniu platformy także dla początkujących.

To już koniec strony.
Jeśli tu jesteś, to znaczy, że dostęp do EZ Talkers
może wnieść sporo wartości do Twojego życia. 🙂

(Ilość miejsc na platformie ograniczona)

Koniec zapisów w momencie wyczerpania wolnych miejsc lub 5 Października o godzinie 23.59