Regulamin serwisu

EZ Learn.
Proste zasady

Regulamin i zasady zakupu produktów online

Wszystkie płatne materiały i kursy, które są sprzedawane za pośrednictwem stron:

 

ezlearn.pl/sklep
ezlearn.sklepy.pasejo.pl

 

są wynikiem mojej pracy, doświadczeń i informacji zaczerpniętych z najlepszej możliwej wiedzy. Dokładam wszelkich starań, żeby były najwyższej jakości oraz zgodne z opisem na powyższych stronach.

Jako Katarzyna Szyper, jestem zarządcą danych osobowych, które Zamawiający uzupełnia jako niezbędne do dokonania zamówienia. Są to imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon.

Dane osobowe są przetwarzane i przechowywane przez moją firmę:
EZ Learn Katarzyna Szyper o numerze NIP: 645-107-00-52 z siedzibą przy ul. Śląskiej 78c, 41-100 Siemianowice Śl.  Jako osoba zarządzająca danymi osobowymi, dokładam wszelkich starań, żeby były bezpieczne i dobrze chronione.

Do zamawiania płatnych materiałów (w formie PDF oraz wideo) należy posiadać sprzęt z systemem Windows, Linux, iOS, Android lub MacOS i podłączenie do Internetu. Niezbędny będzie również program do odczytywania plików PDF (w większości jest już domyślnie zainstalowany) oraz do odtwarzania wideo.

Usługi są przeznaczone do osób pełnoletnich lub w przypadku osób poniżej 18 roku życia, posiadających zgodę prawnych opiekunów na zamówienie i korzystanie z nich.

 

Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platformy do płatności online tpay.com, dotpay.pl oraz zwykłych przelewów na moje konto firmowe.

Każde zamówienie jest księgowane automatycznie oraz posiada swój własny identyfikator, pozwalający zidentyfikować transakcję.

Klienci indywidualni dostają potwierdzenie transakcji z unikalnym identyfikatorem na e-mail, który jednocześnie pełni funkcję paragonu.

Jeżeli Zamawiającym jest firma, wystawiam fakturę VAT. Proszę jednak o poinformowanie mnie o tym.

 

Reklamacje

Mam zasadę, że Zamawiający muszą być zadowoleni z jakości zakupionych materiałów.

W przeciwnym razie, nie interesują mnie tak zarobione pieniądze i proszę o napisanie w ciągu 14 dni na adres biuro@ezlearn.pl z informacją o niespełnieniu oczekiwań przez materiał. Pieniądze są zwracane w ciągu 7 dni roboczych na konto, z którego zostały przesłane.

Z racji tego, że w tym przypadku towar jest w postaci dostępu do plików w formie tekstowej i wideo, informuję również, że udostępnianie płatnych materiałów przez Internet na portalach społecznościowych, w serwisach wymiany plików etc. bez mojej wyraźnej, pisemnej zgody – będę traktowała jako kradzież i podejmę niezbędne środki, żeby strony zarządzane przeze mnie były jedynymi, przez które można je zamówić.

 

Z wyrazami szacunku

EZ Learn Katarzyna Szyper

NIP:    645-107-00-52

Tel: 501 778 256

e-mail: katarzyna.szyper@ezlearn.pl