Szkolenia

EZ Learn.
Szkoła idealna dla Ciebie.

Wszystkie szkolenia w Ez Learn prowadzone są przez lektorów z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Do nauki wykorzystywane są nowoczesne narzędzia cyfrowe, m. in. aplikacje, ułatwiające przyswajanie nowego słownictwa, interaktywne nagrania audio oraz wideo, a także narzędzia rozpoznawania mowy. Dzięki nim nasi podopieczni stale doskonalą swój akcent i wymowę. Dostępna na smartfonie platforma e-learningowa umożliwia uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Taki sposób organizacji procesu nauki pozwala pogodzić ją z codziennymi obowiązkami, szkołą lub pracą. Jednocześnie jest efektywny i przynosi naszym klientom satysfakcjonujące rezultaty.

In-Company

Dedykowane są pracownikom firm i opierają się na języku biurowym, biznesowym, specjalistycznym lub branżowym. Prowadzone są na dowolnym poziomie zaawansowania, a ich głównym celem jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Kursy projektowane są w oparciu o szczegółową analizę potrzeb oraz celów oraz po dokładnym zbadaniu kompetencji językowych uczestników. Na ich podstawie, wspólnie z organizatorem ustalany jest zakres tematyczny, forma zajęć oraz sposoby i terminy ewaluacji oraz raportowania wyników.

Integralną częścią każdego szkolenia jest zestaw narzędzi cyfrowych, które znacząco wspomagają proces nauki. Uczestnicy uzyskują dostęp do platformy e-learningowej, która umożliwia uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie, w dogodnym czasie. Do nauki potrzebne jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu, np. tablet lub smartfon. Aplikacje mobilne, wspomagające zapamiętywanie (SRS) pozwalają przyspieszyć zapamiętywanie słownictwa nawet dziesięciokrotnie! Dzięki odpowiednio dobranym, interaktywnym nagraniom audio i wideo oraz narzędziom rozpoznawania mowy, uczestnicy nie tylko trwale przyswajają nowe słownictwo, ale też uczą się właściwej wymowy i poprawiają swój akcent. Dzięki temu przełamują bariery przed mówieniem i swobodnie porozumiewają się w języku angielskim.
Cały proces projektowania, realizacji oraz ewaluacji kursu objęty jest profesjonalną opieką metodyczną i merytoryczną trenera z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem biznesowym.

VIP

Program szkoleń VIP skierowany jest do kadry zarządzającej i kierownictwa firm. Zajęcia są maksymalnie zindywidualizowane i skoncentrowane na rozwoju konkretnych kompetencji językowych oraz doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych.

Szkolenia VIP prowadzone są przez doświadczonego trenera z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, który pozostaje do dyspozycji jako indywidualny doradca językowy klienta. Terminy spotkań ustalane są elastycznie, tak, by dostosować naukę do napiętego terminarza managerów i nie kolidować z ich zawodowymi obowiązkami. Zakres i tematyka poszczególnych zajęć uwzględnia wymagania aktualnie realizowanych przez nich zadań oraz projektów.
Integralną częścią każdego oferowanego szkolenia jest zestaw cyfrowych narzędzi, które wspomagają proces nauki, przyspieszają oraz ułatwiają zapamiętywanie nowego słownictwa i gramatycznych reguł. Jednocześnie, profesjonalna platforma e-learningowa, do której dostęp uzyskują uczestnicy, umożliwia udział w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Tym samym pozwala na naukę także w czasie służbowych delegacji i podróży. Podczas kursów wykorzystywane są również mobilne aplikacje, które wspomagają i przyspieszają zapamiętywanie (SRS) nowego słownictwa. Ponieważ dostępne są na urządzeniach mobilnych, do nauki wystarczy smartfon z dostępem do Internetu. Co istotne, do dyspozycji klientów pozostają również idealnie dobrane nagrania audio oraz wideo, a także narzędzia rozpoznawania mowy. Pozwalają one na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych i poprawę akcentu.

Profi

Szkolenia Profi dedykowane są profesjonalistom, którzy na co dzień wykorzystują język angielski w swojej pracy zawodowej. Prowadzone są na dowolnym poziomie zaawansowania – tak, aby w pełni sprostać oczekiwaniom i potrzebom klienta. Opierają się języku ogólnym, biurowym, specjalistycznym lub branżowym. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach (od 2 do maksymalnie 4 osób) lub indywidualnie. Program nauczania ustalony zostaje w oparciu o określone na wstępie cele oraz umiejętności i poziom zaawansowania uczestników. W trakcie szkolenia rozwijane są wszystkie kompetencje językowe, a zwłaszcza umiejętności komunikacyjne, szczególnie istotne w budowaniu relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami.

Proces projektowania, realizacji oraz ewaluacji kursu objęty jest profesjonalną opieką metodyczną trenera z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Integralną częścią każdego szkolenia jest zestaw sprawdzonych narzędzi cyfrowych, które znacząco ułatwiają i przyspieszają naukę. Uczestnicy uzyskują dostęp do specjalnej platformy e-learningowej, która pozwala na uczestnictwo w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu nauka możliwa jest podczas służbowych wyjazdów i delegacji. W Ez Learn kursanci otrzymują również dostęp do platformy e-learningowej, która dostępna jest nie tylko na komputerze, ale także na smartfonie. Odpowiednio dobrane, interaktywne nagrania audio i wideo, a także narzędzia rozpoznawania mowy dodatkowo ułatwiają naukę wymowy oraz wpływają na poprawę akcentu.

Online

Gotowe kursy online dedykowane są wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, a zależy im na rozwoju językowych kompetencji. Nie chcesz tracić czasu na dojazd na zajęcia? Masz elastyczny grafik w pracy? Chcesz uczyć się w czasie podróży pociągiem? Gotowy kurs online to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Dzięki specjalnej platformie e-learningowej nasi klienci uczą się w dowolnym miejscu i dogodnym czasie, a jedyne czego potrzebują, by przystąpić do nauki, jest urządzenie z dostępem do Internetu, np. tablet lub smartfon. Szkolenia online wzbogacone są zestawem interaktywnych nagrań audio i wideo oraz narzędziem rozpoznawania mowy, co znacząco ułatwia naukę poprawnej wymowy i akcentu.

Szkolenia online opracowane zostały w taki sposób, by rozwijać najważniejsze elementy w nauce języka obcego: immersję, praktykę oraz praktykę. Dzięki ich wykorzystaniu, nauka nie koliduje z obowiązkami, jest skuteczna i efektywna. Nowe technologie i innowacyjny mechanizm powtórek umożliwiają nawet 10-krotnie szybsze przyswajanie i utrwalanie nowego słownictwa. Poszczególne lekcje wykorzystują ciekawe materiały multimedialne i interaktywne ćwiczenia, które zachęcają do nauki i rozwoju językowych umiejętności. Kursant dokładnie określa, na jakim poziomie chce się uczyć, wskazuje obszary i zakresy słownictwa oraz gramatyki, które chce rozwijać. Na ich podstawie dobieramy najlepsze szkolenia online, które umożliwiają naszym klientom realizowanie swoich celów oraz prostą i przyjemną naukę języka angielskiego.