O nas

EZ Learn.
Szkoła inna niż wszystkie.

Nazywam się Katarzyna Szyper. Od dwudziestu lat prowadzę szkołę języka angielskiego. Jestem trenerem języka angielskiego, metodykiem i nauczycielem akademickim. Na Claremont Graduate University w Kaliforni studiowałam metodykę nauczania języków obcych z wykorzystanie nowoczesnych technologii .

W mojej szkole EZ Learn pomagamy profesjonalistom skutecznie rozwijać kompetencje językowe.

W ostatnich latach byliśmy świadkami rewolucji technologicznej, która na zawsze zmieniła oblicze edukacji. Pojawił się Internet, który jest nieograniczonym źródłem materiałów wspomagających naukę, a mobilny dostęp do zasobów globalnej sieci zrewolucjonizował sposoby uczenia się. EZ Learn buduje mosty między tradycją a nowoczesnością łącząc najefektywniejsze metody nauczania oraz najskuteczniejsze narzędzia cyfrowe wspomagające naukę.

Proponujemy Blended Learning  – najlepsze połączenie tradycyjnych lekcji z e-learningiem i zajęciami on-line. Używając naszych aplikacji mobilnych będziesz chciał się uczyć gdziekolwiek jesteś i zapamiętasz słownictwo do 10 razy szybciej. Przyjedziemy do Ciebie, ale w lekcji możesz także uczestniczyć  z dowolnego miejsca na świecie.

Wiemy jak cenny jest Twój czas więc pomożemy Ci efektywnie wykorzystać każdą chwilę. Naprawdę możesz nauczyć się angielskiego łatwo i szybko. Sprawdź nas a będziesz zaskoczony swoimi postępami.

 

EZ Learn.
Wybierz prosta drogę do angielskiego.