Witaj na moim blogu poświęconym nauce języka angielskiego.

Jeśli chcesz nauczyć się języka i szukasz sposobu jak to zrobić efektywnie- ten blog jest dla ciebie!
Jeśli zaczynałeś się uczyć już wiele razy lub uczysz się od dawna i dalej nie umiesz mówić – ten blog jest dla ciebie!
Jeśli słyszałeś wiele przerażających historii o ogromnej ilości czasów w języku angielskim i to cię skutecznie zniechęca do nauki – ten blog jest dla ciebie!
W tym miejscu spróbuję cię przekonać, że angielski jest jednym z najprostszych języków i że można się nauczyć mówić w pół roku znając około 200-300 najpopularniejszych słów.
Pokażę ci ciekawe i efektywne techniki nauki różnych sprawności, które pomogą ci przełamać barierę i zacząć mówić.
Udowodnię ci, że znajomość gramatyki nie jest potrzebna do komunikacji, a poprawność językowa jest mało istotna.
A gdybyś jednak chciał poznać tajniki angielskiej gramatyki pomogę ci ją zrozumieć dzięki mojej autorskiej metodzie opartej na wzorach (tak, tak, gramatyka angielska jest bardzo logiczna i można ja rozpisać kilkoma wzorami, do których potem podstawisz dowolne elementy)
Pokażę ci też bardzo skuteczne narzędzia wspomagające procesy uczenia się.
No i oczywiście postaram się odpowiedzieć na twoje pytania oraz rozwiać twoje wątpliwości związane z nauka języków. Witaj w świecie EZ Learn i uwierz, że angielski naprawdę jest prosty! Take the easy way to English!
O mnie.
Uczę angielskiego od dwudziestu lat! Metodykę nauczania i wykorzystanie nowoczesnych technologii studiowałam na Claremont Graduate University w Kalifornii. Pracowałam w gimnazjum i liceum, wykładam na Wyższej Szkole Zarządzania i Ochroną Pracy w Katowicach, prowadzę kursy dla dorosłych i warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Interesują mnie nowe technologie wspomagające nauczanie, od ponad roku prowadzę badania nad ich skutecznością. W mojej szkole językowej EZ Learn proponuję najskuteczniejsze nauczanie metodą blended learning, czyli najefektywniejsze połączenie tradycyjnych zajęć i najnowszych technologii. Chcę się dzielić moją wiedzą i doświadczeniem, dlatego piszę bloga o nauce języków obcych.
Katarzyna Szyper